Z mobilnym Nokautem mnóstwo promocji masz w kieszeni

Polecamy

Nowy mobilny serwis m.nokaut.pl wpisuje się w trend świadomego kupowania. Obecnie klient w sklepie nie ufa na słowo, że oferowana mu promocja jest najkorzystniejsza z możliwych. Po to ma internet w komórce, żeby sprawdzić ofertę u konkurencji. W m.nokaut.pl dzięki kilku kliknięciom użytkownik znajdzie ulubione marki i towary w najkorzystniejszych cenach.

Polacy są bardzo świadomymi konsumentami i nie lubią przepłacać. Wchodząc do sklepu coraz częściej sięgają po telefon i mobilną wersję Nokaut, dzięki której mogą się zorientować czy cena towaru rzeczywiście jest okazyjna. Często porównanie oferty z kilku źródeł pozwala bardziej efektywnie wykorzystać środki, jakimi dysponują nasi użytkownicy.” – mówi Stefan Nowak, doradca zarządu ds. strategii i rozwoju w Nokaut.

130605.telefon.small.01.250x187Mobilna wersja Nokaut odpowiada na potrzeby klientów, którzy chcą decydować o zakupach bez względu na miejsce czy czas, wygodnie. Jakie są plusy m.nokaut.pl? Odświeżony został interfejs, który umożliwia łatwe dotarcie do najpopularniejszych kategorii wybieranych z urządzeń mobilnych. Nowa wersja porównywarki jest jeszcze szybsza, dzięki czemu sprawdzanie i porównywanie cen jest ekspresowe. Aby skorzystać z nowej porównywarki wystarczy wpisać: „m.Nokaut.pl” w przeglądarce telefonu.

Nowa wersja mobilnego Nokautu nie tylko pozwala porównać ceny w tysiącach sklepów internetowych oraz tych które znajdują się w okolicy, daje również dostęp do opisów i opinii o produktach.

Kilkaset tysięcy osób co miesiąc korzysta z m.nokaut.pl w trakcie dokonywania zakupów. Liczba tych użytkowników cały czas rośnie, co jest naturalne. W końcu chwila, którą poświęcimy na skorzystanie z porównywarki może nam pomóc zaoszczędzić całkiem dużych pieniędzy” – mówi Stefan Nowak.

130605.funkcje.small.01.250x160Do rodziny produktów mobilnych Nokaut należy również Nokaut Skaner, który pozwala na szybkie sprawdzenie ceny towaru bezpośrednio z półki sklepowej, poprzez zeskanowanie kodu kreskowego na produkcie.

Z aplikacji Nokaut Skaner mogą obecnie korzystać użytkownicy urządzeń opartych o systemy iOS i Android.

Źródło: Nokaut.pl

Udostępnij artykuł: