Z PKO Kontem Pierwszym do kina

Z rynku

Klienci, którzy otworzą PKO Konto Pierwsze z kartą lub zamówią kartę do konta już istniejącego i wykonają co najmniej dwie płatności bezgotówkowe kartą lub aplikacją IKO otrzymają pakiet wejściówek do sieci kin Cinema City. Promocja trwa od 21 października do 20 listopada.

Promocja jest adresowana do:

  • nowych klientów, którzy do 20 listopada otworzą PKO Konto Pierwsze wraz z kartą i dokonają co najmniej dwóch płatności bezgotówkowych kartą lub za pomocą aplikacji IKO;
  • klientów, którzy już korzystają z PKO Konta Pierwszego, ale bez karty. Wystarczy do 20 listopada zamówić kartę do konta i dokonać co najmniej dwóch płatności bezgotówkowych kartą lub za pomocą aplikacji IKO.

W obu przypadkach warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrody jest podanie w Banku przez rodzica numeru telefonu oraz wyrażenie zgody marketingowej. Dzięki temu Bank będzie mógł przesłać kody promocyjne do kina za pośrednictwem SMS na telefon komórkowy rodzica, które ten – jako przedstawiciel ustawowy niepełnoletniego posiadacza rachunku – przekaże dziecku. Kody są ważne do 31 grudnia br. Dla nowych klientów PKO Bank Polski przygotował 2400 pakietów po 3 wejściówki, zaś dla klientów zamawiających kartę do już istniejącego PKO Konta Pierwszego – 900 pakietów po 2 wejściówki. Regulaminy promocji są dostępne na stronach internetowych oraz w oddziałach PKO Banku Polskiego.

– W PKO Banku Polskim edukacja finansowa dzieci i młodzieży, jest kluczowym elementem tworzenia produktów dostosowanych do potrzeb tej szczególnie dla nas ważnej grupy młodych klientów. PKO Konto Pierwsze jest idealnym rozwiązaniem dla nastolatków, którzy wchodzą powoli w świat dorosłych. To etap, kiedy młody człowiek zaczyna odczuwać potrzebę samodzielności w zakresie zarządzania swoim budżetem. Korzystanie z konta osobistego m.in. poprzez internet i aplikację mobilną zaowocuje w przyszłości umiejętnością bezpiecznego i świadomego korzystania z usług bankowych, a także  ogólną orientacją w świecie finansów – podkreśla Agnieszka Borys-Niesłuchowska, ekspert w Biurze Rozwoju Produktów w PKO Banku Polskim.

PKO Konto Pierwsze to nowoczesne i wygodne konto osobiste przeznaczone dla młodzieży od 13 do 18 lat. PKO Bank Polski nie pobiera opłaty za jego prowadzenie, ani za wypłatę kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Posiadacze konta mają do niego dostęp w każdym miejscu i czasie zarówno za pośrednictwem bankowości internetowej iPKO, jak i aplikacji mobilnej IKO. Wprowadziliśmy także dodatkowe usługi wspierające naukę systematycznego oszczędzania jak autooszczędzanie, pozwalające na regularne odkładanie drobnych kwot przy okazji transakcji (karta debetowa, telefonem z IKO, przelewem, w tym zlecenie stałe), od których za każdym razem część środków automatycznie zasili wybrane konto. Od niedawna nasi nastoletni klienci mogą także zakładać wirtualne skarbonki w aplikacji mobilnej IKO. Posiadacze PKO Konta Pierwszego mają także możliwość otwarcia i korzystania z Pierwszego Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem zmiennym 2 proc. w skali roku do kwoty 10 000 zł (1,6 proc. od nadwyżki ponad 10 000 zł) i miesięczną kapitalizacją odsetek oraz możliwością otrzymania dodatkowego bonusa 0,5 proc. w przypadku regularnego oszczędzania.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą otworzyć PKO Konto Pierwsze na preferencyjnych warunkach, nie ponosząc opłaty za kartę debetową. Wystarczy, że jeden z rodziców będzie korzystał z konta osobistego w PKO Banku Polskim  (z wyłączeniem kont otwartych i prowadzonych na podstawie odrębnej umowy konta Inteligo). Specjalne warunki obowiązują do 31 sierpnia 2020 r., po tym czasie PKO Konto Pierwsze będzie prowadzone na warunkach standardowych.

Źródło: PKO Bank Polski

Udostępnij artykuł: