Z PKO Kontem Pierwszym do kina

Z rynku

Klienci, którzy otworzą PKO Konto Pierwsze z kartą lub zamówią kartę do konta już istniejącego i wykonają co najmniej dwie płatności bezgotówkowe kartą lub aplikacją IKO otrzymają pakiet wejściówek do sieci kin Cinema City. Promocja trwa od 21 października do 20 listopada.

Klienci, którzy otworzą PKO Konto Pierwsze z kartą lub zamówią kartę do konta już istniejącego i wykonają co najmniej dwie płatności bezgotówkowe kartą lub aplikacją IKO otrzymają pakiet wejściówek do sieci kin Cinema City. Promocja trwa od 21 października do 20 listopada.

Promocja jest adresowana do:

  • nowych klientów, którzy do 20 listopada otworzą PKO Konto Pierwsze wraz z kartą i dokonają co najmniej dwóch płatności bezgotówkowych kartą lub za pomocą aplikacji IKO;
  • klientów, którzy już korzystają z PKO Konta Pierwszego, ale bez karty. Wystarczy do 20 listopada zamówić kartę do konta i dokonać co najmniej dwóch płatności bezgotówkowych kartą lub za pomocą aplikacji IKO.

W obu przypadkach warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrody jest podanie w Banku przez rodzica numeru telefonu oraz wyrażenie zgody marketingowej. Dzięki temu Bank będzie mógł przesłać kody promocyjne do kina za pośrednictwem SMS na telefon komórkowy rodzica, które ten - jako przedstawiciel ustawowy niepełnoletniego posiadacza rachunku - przekaże dziecku. Kody są ważne do 31 grudnia br. Dla nowych klientów PKO Bank Polski przygotował 2400 pakietów po 3 wejściówki, zaś dla klientów zamawiających kartę do już istniejącego PKO Konta Pierwszego - 900 pakietów po 2 wejściówki. Regulaminy promocji są dostępne na stronach internetowych oraz w oddziałach PKO Banku Polskiego.

- W PKO Banku Polskim edukacja finansowa dzieci i młodzieży, jest kluczowym elementem tworzenia produktów dostosowanych do potrzeb tej szczególnie dla nas ważnej grupy młodych klientów. PKO Konto Pierwsze jest idealnym rozwiązaniem dla nastolatków, którzy wchodzą powoli w świat dorosłych. To etap, kiedy młody człowiek zaczyna odczuwać potrzebę samodzielności w zakresie zarządzania swoim budżetem. Korzystanie z konta osobistego m.in. poprzez internet i aplikację mobilną zaowocuje w przyszłości umiejętnością bezpiecznego i świadomego korzystania z usług bankowych, a także  ogólną orientacją w świecie finansów - podkreśla Agnieszka Borys-Niesłuchowska, ekspert w Biurze Rozwoju Produktów w PKO Banku Polskim.

PKO Konto Pierwsze to nowoczesne i wygodne konto osobiste przeznaczone dla młodzieży od 13 do 18 lat. PKO Bank Polski nie pobiera opłaty za jego prowadzenie, ani za wypłatę kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie. Posiadacze konta mają do niego dostęp w każdym miejscu i czasie zarówno za pośrednictwem bankowości internetowej iPKO, jak i aplikacji mobilnej IKO. Wprowadziliśmy także dodatkowe usługi wspierające naukę systematycznego oszczędzania jak autooszczędzanie, pozwalające na regularne odkładanie drobnych kwot przy okazji transakcji (karta debetowa, telefonem z IKO, przelewem, w tym zlecenie stałe), od których za każdym razem część środków automatycznie zasili wybrane konto. Od niedawna nasi nastoletni klienci mogą także zakładać wirtualne skarbonki w aplikacji mobilnej IKO. Posiadacze PKO Konta Pierwszego mają także możliwość otwarcia i korzystania z Pierwszego Konta Oszczędnościowego z oprocentowaniem zmiennym 2 proc. w skali roku do kwoty 10 000 zł (1,6 proc. od nadwyżki ponad 10 000 zł) i miesięczną kapitalizacją odsetek oraz możliwością otrzymania dodatkowego bonusa 0,5 proc. w przypadku regularnego oszczędzania.

Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą otworzyć PKO Konto Pierwsze na preferencyjnych warunkach, nie ponosząc opłaty za kartę debetową. Wystarczy, że jeden z rodziców będzie korzystał z konta osobistego w PKO Banku Polskim  (z wyłączeniem kont otwartych i prowadzonych na podstawie odrębnej umowy konta Inteligo). Specjalne warunki obowiązują do 31 sierpnia 2020 r., po tym czasie PKO Konto Pierwsze będzie prowadzone na warunkach standardowych.

Źródło: PKO Bank Polski

Udostępnij artykuł: