Za bilety lotnicze Ryanair można płacić kartami Diners Club

Z rynku

Diners Club nawiązał współpracę z jednym z największych przewoźników lotniczych na świecie. Podróżujący za bilet lotniczy linii Ryanair mogą zapłacić kartami Diners Club.

Diners Club nawiązał współpracę z jednym z największych przewoźników lotniczych na świecie. Podróżujący za bilet lotniczy linii Ryanair mogą zapłacić kartami Diners Club.

#DinersClub nawiązał współpracę z jednym z największych przewoźników lotniczych na świecie #Ryanair @DinersClub @Ryanair ‏

Irlandzki przewoźnik jest kolejnym partnerem, z którym marka nawiązała współpracę. Jej efektem jest umożliwienie podróżującym płacenia kartami Diners Club za bilety linii Ryanair kupione na oficjalnej stronie przewoźnika. Klienci mogą także skorzystać z przewalutowania ceny na polską walutę (PLN).- Duża część posiadaczy kart Diners Club to osoby aktywnie podróżujące turystycznie i służbowo. Dlatego cieszymy się, że do grona naszych akceptantów dołączył jeden z największych przewoźników lotniczych, który w 2018 r. tylko w Polsce planuje obsłużyć około 11 mln pasażerów. Jak wynika z badań Diners Club, blisko połowa właścicieli firm z sektora MŚP wysyła pracowników w podróże służbowe. Co najmniej jeden wyjazd turystyczny w ciągu roku planuje średnio 75 proc. naszych rodaków. Wielu z nich skorzysta z transportu lotniczego – mówi Monika Grabowska, z Diners Club Polska.

Nowości dla podróżujących

W ciągu ostatniego roku Diners Club wprowadził szereg nowości dla osób podróżujących zarówno prywatnie jak i służbowo. Jednym z nich jest karta Diners Club Traveler. To elastyczny instrument płatniczy połączony z programem lojalnościowym. Od niedawna klienci firmy mogą również skorzystać ze specjalnej platformy rezerwacyjnej Clubmiles, która umożliwia szybkie wyszukiwanie lotów i hoteli.Karty Diners Club oferują kompleksowe ubezpieczenia w podróży zagranicznej, umożliwiają wstęp do saloników lotniskowych oraz korzystanie z Fast Tracków, czyli szybkich ścieżek odprawy na lotniskach. Marka wprowadziła także dodatkowe zabezpieczenie silnego uwierzytelniania w Internecie – Protect Buy oraz rozpoczęła proces migracji wszystkich terminali na system zbliżeniowy.Ostatnio do grona akceptantów kart Diners Club dołączyły szwedzki koncern meblarski IKEA oraz  sklep internetowy AliExpress.

Źródło: Informacja prasowa Diners Club

 
Udostępnij artykuł: