Za zakupy produktów i usług Apple można już płacić z T-Mobile

Z rynku

Od 4 grudnia klienci T‑Mobile mogą dodać do swoich rachunków za telefon płatności za zakupy w App Store, Apple Music, Apple TV, Apple Books czy za usługę przechowywania iCloud.

T-Mobile
Fot. stock.adobe.com / monticellllo

Od 4 grudnia klienci T‑Mobile mogą dodać do swoich rachunków za telefon płatności za zakupy w App Store, Apple Music, Apple TV, Apple Books czy za usługę przechowywania iCloud.

T-Mobile postanowiło wprowadzić tę bezpieczną i uniwersalną metodę płatności, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu klientów na rozwiązania cyfrowe i rozrywkę.

Płatności do rachunku za telefon ‒ carrier billing

Aktywacja usługi „carrier billing” jest niezwykle prosta i zajmuje zaledwie kilka chwil. Klienci T-Mobile posiadający nowe lub istniejące Apple ID mogą w ustawieniach konta na App Store, iCloud oraz w aplikacjach Apple Music, Apple Books lub Apple TV wskazać jako metodę płatności opcję „telefon komórkowy”.

Metoda zapewnia nie tylko prostotę rozliczeń, ale również bezpieczeństwo danych – żadne informacje osobiste nie będą bowiem udostępniane stronom trzecim.

I to z poziomu dowolnego urządzania: swojego iPhone’a, iPada, odtwarzacza iPod touch, a także Maca lub w iTunes z komputera stacjonarnego.

Po aktywowaniu usługi przez T‑Mobile wszystkie przyszłe zakupy realizowane przy użyciu Apple ID klienta będą automatycznie naliczane do comiesięcznego rachunku za telefon.

Opcja automatycznie skonfigurowana z usługą T-Mobile

Nowa opcja dokonywania płatności zostanie automatycznie skonfigurowana z usługą T-Mobile, dzięki czemu zakup muzyki, aplikacji, książki, usługi iCloud czy innych produktów Apple będzie dostępny za jednym dotknięciem.

Czytaj także: T-Mobile wprowadza potwierdzanie tożsamości z mojeID od KIR

Co ważne, metoda zapewnia nie tylko prostotę rozliczeń, ale również bezpieczeństwo danych – żadne informacje osobiste nie będą bowiem udostępniane stronom trzecim.

Więcej informacji na temat płatności za produkty Apple przez T-Mobile można znaleźć na stronie:

https://www.t-mobile.pl/c/dodaj-do-rachunku.

Udostępnij artykuł: