Zakończenie sezonu letniego w SANBanku

Bankowość

Nadsański Bank Spółdzielczy jest jednym z najbardziej znanych mecenasów i sponsorów znaczących przedsięwzięć społecznych w regionie, w którym prowadzi działalność. Mocno angażuje się w realizację ważnych imprez plenerowych i bierze w nich udział.

Na zakończenie sezonu letniego Bank uczestniczył w ważnych lokalnych imprezach plenerowych. Jako sponsor wystawił swój bankowy namiot 6 września w Harasiukach, znajdujących się w powiecie niżańskim, który dzięki dużym kompleksom leśnym obfituje w grzyby. Dlatego święto gminne organizowane jest tu pod nazwą Grzyby – Harasiuki.

Drugą imprezą plenerową organizowaną we wrześniu była impreza pod nazwą – Powidlaki, w Krzeszowie. To kolejne lokalne święto gminy, która słynie z tradycji smażenia powideł. Wydarzenia towarzyszące Powidlakom są mocno promowane nie tylko w regionie, ale również w kraju, ponieważ od 2005 roku gmina Krzeszów jest gospodarzem wojewódzkiej edycji konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo. 

Corocznie imprezy te przyciągają wielu mieszkańców regionu, tak było również w tym roku.  Stoisko Nadsańskiego Banku Spółdzielczego podczas trwania imprez cieszyło się także dużym zainteresowaniem. Pracownicy SANBanku udzielali fachowych porad, rozdawali gadżety i ulotki reklamowe oraz cukierki i zielone baloniki z logo SANBanku.

Źródło: Nadsański Bank Spółdzielczy

Udostępnij artykuł: