Zamiast wstępu: Szukajmy odpowiedzi na ważne pytania

KF 2014.01-03 (styczeń - marzec 2014)

Są w życiu takie momenty, gdy zadajemy sobie pytanie o sens tego, co w danym momencie robimy. Dlaczego daliśmy się uwikłać w rozwiązywanie jakiegoś przypadkowego problemu? Są również takie, gdy wykonywanie czegoś jest częścią planu, fragmentem przemyślanej strategii.

Andrzej Wolski

Mam nadzieję drogi Czytelniku, że sięgając po ten numer “Kuriera”, uczyniłeś to nieprzypadkowo, lecz realizując własną strategię, której jednym z celów jest osiągnięcie pewnego stanu wiedzy. Wiedzy, która pozwoli Ci zdać egzamin, objąć stanowisko, wyrobić sobie i prezentować innym pogląd oparty na wiarygodnych badaniach i sprawdzonych wzorach. Własne zdanie – rzecz cenna. Dzięki niemu nie będziemy ulegać manipulacjom, wpływom różnej maści dogmatyków czy populistów. Wyrobiony pogląd, pozwalający zachować spokój przy podejmowaniu decyzji zarówno w biznesie, jak i w sprawach codziennych, to skuteczna tarcza, która w zalewie wszechogarniającego PR i agresywnej reklamy daje szansę podejmowania racjonalnych wyborów.

“Kurier Finansowy” związany ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: