Zarabiaj z Rachunkiem Firmowym w Toyota Banku

Aktualności

„Polecaj i zarabiaj” to najnowsza promocja w ramach Rachunku Firmowego Toyota Banku, skierowanego do firm z sektora MSP. Przedsiębiorcy w zamian za rekomendację konta firmowego otrzymywać będą regularne premie pieniężne – nawet 1200 zł miesięcznie.

„Polecaj i zarabiaj” to najnowsza promocja w ramach Rachunku Firmowego Toyota Banku, skierowanego do firm z sektora MSP. Przedsiębiorcy w zamian za rekomendację konta firmowego otrzymywać będą regularne premie pieniężne – nawet 1200 zł miesięcznie.

Klienci, którzy założą Rachunek Firmowy, mogą obecnie skorzystać z najnowszego programu „Polecaj i zarabiaj” i otrzymać dodatkowy pakiet korzyści dla swojej firmy. Biorąc udział w akcji przedsiębiorca może polecić rachunek Toyota Bank dowolnej liczbie kontrahentów. Za każdą z pierwszych trzech partnerskich firm, która skorzysta z akcji w ramach polecenia, klient otrzyma do 400 zł premii dodatkowej miesięcznie (czyli rocznie aż 14 400zł – oczywiście przy maksymalnej liczbie poleceń).Premia będzie przyznawana za polecone firmy, które skorzystają z Konta i Linii Kredytowej w Toyota Banku. Jej wartość wynosić będzie 1% od kwoty limitu kredytowego przyznanego poleconemu kontrahentowi. Bonus zostanie podzielony na 12 części, które będą wpłacane miesięcznie na konto. Warunkiem otrzymania 12 kwot premii jest utrzymanie przez kontrahenta Konta wraz z Linią Kredytową w okresie, na który została zawarta umowa. Promocja „Polecaj i zarabiaj” trwać będzie do końca 2017 r.

Rachunek Firmowy od Toyota Bank, to elastyczne rozwiązanie skierowane głównie dla małych i średnich firm, którego nadrzędną ideą jest zwiększenie bezpieczeństwa i możliwości finansowych działalności gospodarczej. Oprócz atrakcyjnych warunków Linii Kredytowej, oferujemy nową promocję, dzięki której każdy przedsiębiorca może dodatkowo zarobić pokaźne premie za skuteczną rekomendację naszej oferty podkreśla Malwina Dworakowska, Corporate Account Manager w Toyota Bank Polska.Klienci, którzy posiadają rachunek firmowy, mogą także korzystać z depozytów overnight oraz szerokiego wachlarza lokat dla przedsiębiorców. Standardowo, w ramach konta, Toyota Bank oferuje również 1000 bezpłatnych przelewów internetowych w miesiącu (w tym do ZUS i urzędów skarbowych), darmowe wyciągi z rachunku oraz możliwość otrzymania bezpiecznych kart debetowych Quick Silver i kredytowych typu Charge Biznes Toyota.Więcej szczegółów na stronie: https://www.toyotabank.pl/dla-firmy/konta-firmowe/dla-przedsiebiorcy/szczegoly/

(il, Toyota Bank)

Udostępnij artykuł: