Zarząd Orlen Laboratorium powołany na kolejną kadencję

Kadry

Rada nadzorcza Orlen Laboratorium z grupy kapitałowej PKN Orlen powołała zarząd spółki z prezesem Markiem Witkowskim na kolejną kadencję.

Logo Orlen Laboratorium
Logo Orlen Laboratorium Źródło: Materiały prasowe

Rada nadzorcza Orlen Laboratorium z grupy kapitałowej PKN Orlen powołała zarząd spółki z prezesem Markiem Witkowskim na kolejną kadencję.

Rada nadzorcza #OrlenLaboratorium z grupy kapitałowej @PKN_ORLEN powołała zarząd spółki z prezesem Markiem Witkowskim na kolejną kadencję

"W związku z zakończeniem kadencji zarządu spółki, rada nadzorcza Orlen Laboratorium na posiedzeniu w dniu 5 czerwca 2019 roku powołała zarząd spółki na kolejną kadencję, w następującym składzie: Marek Witkowski - prezes zarządu, Piotr Szpakowicz - członek zarządu" - czytamy w komunikacie.

Marek Witkowski prezesem Orlen Laboratorium

Wcześniej, w połowie maja wszczęte zostało postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i członka zarządu tej spółki.Marek Witkowski prezesem Orlen Laboratorium jest od listopada 2016 roku, a z płockim koncernem związany jest od blisko 40 lat.

Orlen Laboratorium to spółka z Grupy Orlen

Orlen Laboratorium to spółka z Grupy Orlen wykonująca analizy paliw, produktów ropopochodnych, wód, ścieków, gleby i powietrza.Grupa PKN Orlen zarządza sześcioma rafineriami w Polsce, Czechach i na Litwie, prowadzi też działalność wydobywczą w Polsce i w Kanadzie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 109,7 mld zł w 2018 r. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.
Źródło: ISBnews
Udostępnij artykuł: