Zarządzanie z dowolnego miejsca

Bankowość

Alior Bank wystąpi na tegorocznym Mobile World Congress, największych na świecie targach i konferencji poświęconych technologiom mobilnym. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną szczegóły dotyczące wspólnego projektu banku z firmą IBM.

W ramach Mobile World Congress, odbywającego się od 22 do 25 lutego b.r. w Barcelonie, światowi liderzy z branży nowych technologii zaprezentują najbardziej innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają najnowsze trendy na rynku technologii mobilnych.

Podczas kongresu Tomasz Motyl, CIO oraz szef  Innovation LAB Alior Banku, weźmie udział w dyskusji na temat przyszłości rozwiązań mobilnych w przedsiębiorstwach oraz w prezentacji najlepszych praktyk i produktów. W trakcie wydarzenia po raz pierwszy zaprezentowane zostaną funkcje aplikacji mobilnej IBM MobileFirst na iOS Trusted Advice, którą Alior Bank wdraża jako pierwszy bank w Polsce. W efekcie współpracy Alior Banku i IBM, doradcy private banking uzyskają nowoczesne narzędzie, które umożliwi bezpieczny wgląd w portfolio klientów i zarządzanie nim z dowolnego miejsca, dogodnego dla klienta. Ponadto aplikacja pozwoli doradcom jeszcze lepiej dopasowywać oferty i spersonalizować propozycje produktów bankowych.

Nowe rozwiązania, które już wkrótce wdrożymy dzięki współpracy z IBM, pozwolą zapewnić naszym klientom private banking wyjątkowe usługi doradcze oraz jeszcze bardziej  zróżnicowaną ofertę, dopasowaną do indywidualnych preferencji i planów finansowych naszych klientów” – powiedział Andrzej Rosłaniec, Dyrektor Departamentu Private Banking w Alior Banku.

Źródło: Alior Bank

Udostępnij artykuł: