Zdejmij pianino – finał konkursu fotograficznego w ramach akcji „Pianino w każdym domu”

Finanse i gospodarka / Polecamy

Nordea Bank Polska wręczył główną nagrodę w konkursie fotograficznym "Zdejmij pianino" - pianino Yamaha. Konkurs fotograficzny "Zdejmij pianino" prowadzony był w październiku br na łamach Gazety Wyborczej. Jego tematem była metafora pianina - nie zdjęcia pianina wprost, a jego wyobrażenie, symbol.

Zwyciężczynią konkursu została Pani Aleksandra Zielińska z Goleniowa, której fotografia zachwyciła jury. Dzisiaj rano do drzwi jej domu zapukali organizatorzy konkursu: przedstawiciele Szczecin Orkiestry Jazzowej, Gazety Wyborczej, Sławomir Ronkowski dyrektor Departamentu Marketingu i Komunikacji Nordea Bank Polska, Marek Lamert, dyrektor Yamaha Polska oraz gość specjalny Grzegorz Turnau i dostarczyli wygrane pianino.

Konkurs był elementem ogólnopolskiej akcji kulturalno-promocyjnej „Pianino w każdym domu”. Jest to wspólna akcja Yamaha Music Polska i Nordea Bank Polska mająca na celu popularyzację gry na pianinie oraz powrotu instrumentów do domów. Na potrzeby akcji przygotowany został specjalny produkt umożliwiający zakup pianina lub fortepianu na preferencyjnych warunkach tj. bez ponoszenia dodatkowych kosztów, płacąc za instrument w ratach tyle samo, ile gotówką w dniu jego zakupu.  Twarzą akcji został Grzegorz Turnau, który wspiera koncepcję nauki gry na pianinie od najmłodszych lat.

Dla mnie fakt, że bank angażuje się w tego typu akcje jest niezmiernie ważny. Świadczy to o otwartości na sztukę. Nordea Bank to nie tylko bank relacji, ale również rewelacji” – mówi Grzegorz Turnau, ambasador akcji „Pianino w każdym domu.” Grzegorz Turnau zagrał również na wygranym pianinie parę utworów.

Nordea Bank Polska zadbał także o pozostałe nagrody w konkursie. Oprócz pianina wygrać można było 10 bonów o wartości 2250 zł na zakup dowolnie wybranego instrumentu w sklepie firmy Yamaha.

Źródło: Nordea Bank Polska

Udostępnij artykuł: