Zespołem CSR Providenta pokieruje Gabriela Bar

Kadry

Gabriela Bar została kierownikiem ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu Provident Polska. Do jej zadań będzie należało budowanie i realizacja strategii CSR firmy. Jako kierownik działu będzie również czuwać nad budowaniem relacji zewnętrznych w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Poprowadzenie strategii CSR dla największej firmy sektora pozabankowego to duże wyróżnienie, ale i odpowiedzialność. Przed nami nowe wyzwania, a dotychczasowe, mocno rozbudowane działania czekają na swoją kontynuację i nowe rozwiązania – mówi Gabriela Bar – Rynek finansowy szczególnie powinien działać w oparciu o najwyższe standardy etyki i zasady społecznej odpowiedzialnośi biznesu. Strategię Provident Polska już ma, teraz trzeba ją realizować.

Gabriela Bar jest absolwentką studiów filologiczno-kulturoznawczych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowała w British American Tobacco Polska, gdzie zajmowała się komunikacją zewnętrzną, projektami regulacyjnymi oraz budowaniem i realizacją strategii CSR. Odpowiadała m. in. za wolontariat pracowniczy i podjęte przez firmę zobowiązania w ramach dialogu społecznego. Zajmowała się komunikacją wewnętrzną, komunikacją związaną z restrukturyzacją spółek należących do grupy BAT w Polsce oraz stroną internetową firmy.

Źródło: www.providentpolska.pl

 

Udostępnij artykuł: