Złote Godło dla SANBanku za Konto Powitalne i wysoką jakość usług

Bankowość spółdzielcza

Nadsański Bank Spółdzielczy otrzymał tytuł Laureata i Złote Godło w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości za wdrożenie Konta Powitalnego i wysokie standardy jakości obsługi.

Nagrodę Najwyższa Jakość QI odebrała Janina Serafin, Wiceprezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego Fot. SANBank

Nadsański Bank Spółdzielczy otrzymał tytuł Laureata i Złote Godło w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości za wdrożenie Konta Powitalnego i wysokie standardy jakości obsługi.

#NajwyższaJakośćQI jest największym konkursem jakościowym w Polsce skupiającym przedstawicieli firm i instytucji działających wokół idei zarządzania jakością #SANBank #BankiSpółdzielcze ##BankowośćSpółdzielcza

26 listopada 2019 r. w Hotelu Vienna House Easy Katowice odbyło się Europejskie Forum Biznesu oraz Gala QI.Podczas Forum i Gali m.in. nagrodzono Laureatów XIII edycji programu Najwyższa Jakość Quality International, w tym Nadsański Bank Spółdzielczy.

Najwyższa Jakość QI jest największym konkursem jakościowym w Polsce skupiającym przedstawicieli firm i instytucji działających na terytorium kraju wokół,  idei zarządzania jakością.Celem projektu jest promowanie w firmach i instytucjach skutecznych metod zarządzania jakością.Nagrodę Najwyższa Jakość QI za Konto Powitalne odebrała Pani Janina Serafin, Wiceprezes Zarządu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego. 

Złote Godło w kategorii QI PRODUCT jest potwierdzeniem, że Nadsański Bank Spółdzielczy kieruje się w swej działalności najwyższymi standardami.Jego Klienci mogą być pewni, że otrzymują produkt  najwyższej jakości.Więcej informacji o SANBanku i nagrodzonym Koncie Powitalnym znajduje się na stronie www.sanbank.plFacebook- https://www.facebook.com/sanbank.bs/Instagram- https://www.instagram.com/sanbank.pl/ 

Fot. SANBank

Udostępnij artykuł: