Złoto dla blogerów

Finanse i gospodarka

Mennica Wrocławska ogłasza konkurs na najlepszy blog o oszczędzaniu

Mennica Wrocławska ogłasza konkurs na najlepszy blog o oszczędzaniu

Mennica Wrocławska, jeden z liderów dystrybucji złota i srebra inwestycyjnego stawia na promocję tematu oszczędzania i finansów. Z początkiem stycznia br. spółka ogłosiła konkurs, w którym Internauci wybiorą najlepiej prowadzony blog dotyczący oszczędzania i finansów osobistych.

Szeroko pojęty temat zarządzania finansami, lokowania oszczędności czy wydawania pieniędzy  jest szczególnie ważny i wzbudza ogromne zainteresowanie społeczeństwa. Mennica Wrocławska, wychodząc naprzeciw blogerom piszącym na ten temat, ogłosiła dla nich konkurs na najlepszy blog o oszczędzaniu. Swoje strony blogerzy mogą  zgłaszać już od 1 do 31 stycznia 2013 roku. W lutym, przez cały miesiąc, Internauci będą mogli oddawać głosy na najlepszy ich zdaniem blog.  Zwycięzca otrzyma 10 gramową sztabkę złota o przybliżonej wartości 1850 zł, a nagrodą dla wyróżnionych będzie 9 srebrnych monet o wadze 1 uncji trojańskiej (31,1 g) - Wiedeńscy Filharmonicy, Amerykański Orzeł lub Liść Klonowy.

"Z roku na rok Polacy kupują coraz więcej złota. Jak widać, zmienia się świadomość inwestycyjna polskiego społeczeństwa, ale wciąż wiemy za mało. Dlatego stworzyliśmy konkurs, którego zadaniem jest promocja blogów o tematyce oszczędzania i finansów osobistych. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa będzie swego rodzaju katalizatorem, który sprawi, że tematyka oszczędzania będzie coraz bardziej popularna." - mówi Piotr Wojda, wiceprezes Mennicy Wrocławskiej.

Na stworzonej na potrzeby konkursu stronie www znajduje się specjalna zakładka "materiały dla blogerów", w której zamieszczone zostały kreacje i różne materiały pomocne przy promowaniu uczestnictwa w konkursie. Blogerzy mogą je wykorzystać na własnych stronach, aby w ten sposób zachęcić Internautów do głosowania.

Zarząd Mennicy Wrocławskiej dokona wstępnej analizy blogów, pod kątem spełnienia warunków uczestnictwa w konkursie. Kolejny etap to już głosowanie Internautów, które rozpocznie się 1 lutego br. Blogi zgłaszane do konkursu mogą być tworzone zarówno indywidualnie jak i grupowo. Informacje

na stronie nie muszą dotyczyć tylko i wyłącznie tematów inwestowania. Mogą to być również sugestie, czy rady np. jak zmniejszyć zużycie prądu, wody lub innych mediów, wpisy dotyczące
produktów wspierających oszczędzanie (np. lokaty bankowe i inne formy lokowania pieniędzy), a także porady konsumenckie, traktujące o korzystnych zakupach produktów, których konsekwencją jest właśnie oszczędzanie pieniędzy.

Regulamin oraz szczegóły konkursu dostępne są na stronie:, http://oszczedzanie.mennicawroclawska.pl, a wszystkie bieżące informacje publikowane są na: https://www.facebook.com/Mennica.Wroclawska

Udostępnij artykuł: