Zmiany w zarządzie PFR Nieruchomości

Kadry

Wojciech Caruk został powołany przez Radę Nadzorczą PFR Nieruchomości S.A. na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki.

Logo PFR
By Anna Mościcka - Praca własna, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=53567459

Wojciech Caruk został powołany przez Radę Nadzorczą PFR Nieruchomości S.A. na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki.

#WojciechCaruk został powołany przez Radę Nadzorczą PFR Nieruchomości S.A. na stanowisko wiceprezesa zarządu spółki @Grupa_PFR

Nowy wiceprezes dysponuje ponad dwudziestoletnim, profesjonalnym doświadczeniem w koordynowaniu i zarządzaniu projektami budowlanymi zdobytym na stanowiskach menedżerskich i kierowniczych m.in. w Immobel Poland, Skanska Residential Development Poland, Sky Tower, Globe Trade Centre, E&L Architects. Wojciech Caruk był również dyrektorem projektu Złota 44. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora ds. inwestycji w Dom Development S.A. oraz członka zarządu w Dom Development Grunty Sp. z o.o. Ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Czytaj także: Mieszkanie Plus: 6 mld zł pochłoną inwestycje, na które PFR Nieruchomości ma zapewnione finansowanie >>>

Konkurs na stanowisko prezesa zarządu zostanie rozstrzygnięty pod koniec stycznia br. Do czasu powołania nowego prezesa  pełniącym jego obowiązki będzie Wojciech Caruk.

Misja PFR Nieruchomości

Misją PFR Nieruchomości jest zwiększenie dostępności mieszkań na wynajem, także dla słabiej uposażonych rodzin. Oferta w ramach programu Mieszkanie Plus adresowana jest do wszystkich grup społecznych. W sposób szczególny stawiamy sobie za cel poprawę sytuacji młodych polskich rodzin, dla których uzyskanie mieszkania o odpowiednim standardzie będzie stanowiło podstawę do podjęcia decyzji o posiadaniu większej liczby dzieci. Ważnym celem jest też zwiększenie mobilności Polaków i elastyczności na rynku pracy dzięki dostępności mieszkań na wynajem.

Źródło: PFR Nieruchomości
Udostępnij artykuł: