Życie Komfort nagrodzone za jakość

Finanse i gospodarka

Concordia Ubezpieczenia już po raz trzeci została laureatem największego w Polsce konkursu jakościowego. Otrzymała brązowe godło Najwyższa Jakość Quality International 2015 za produkt Życie Komfort.

W 2011 r. srebrnym godłem nagrodzone zostało ubezpieczenie indywidualne Życie Plus, natomiast w 2013 r. złote godło przyznane zostało Concordii za produkt Ochrona Prawna.

Najwyższa Jakość Quality International jest ogólnopolskim konkursem, skierowanym do działających na terytorium Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających jasną politykę jakości w stosunku do produktu, usługi lub systemu zarządzania. Celem Programu jest promowanie skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie i promocja tych firm, które reprezentują najwyższe standardy jakości.

Cieszymy się, że nasze starania o dostarczanie produktu życiowego na najwyższym poziomie zostały docenione przez niezależne grono ekspertów. Z przyjemnością i spokojem oddajemy ten właśnie produkt w ręce klientów banków z nami współpracujących” – mówi Filip Przydróżny, dyrektor Biura Ubezpieczeń Osobowych Concordii.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: